SON DAKİKA

Bozkurt, Kışla Sanayi esnafını ziyaret etti...

Bozkurt, Kışla Sanayi esnafını ziyaret etti... 04 Şubat, 2024 16:42 Güncelleme: 04 Şubat, 2024 16:42 Bozkurt, Kışla Sanayi esnafını ziyaret etti...

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt AK Parti Kdz Ereğli İlçe başkanı Muhammet Mücahit Andiç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ereğli Kışla Sanayi esnafını ziyaret etti.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, ziyaretlerine devam ediyor. Kışla Sanayi Sitesi esnaf ve çalışanlarıyla bir araya gelen Milletvekili Saffet Bozkurt, Genel seçimlerde kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Seçimden seçime ziyarete gitmediklerini ve verdikleri sözü tuttuklarını ifade eden Saffet Bozkurt: "Kışla Sanayi Sitesi esnaf ve çalışanlarıyla buluştuk. Helal rızık için nasırlanan, çatlayan elleri tuttuk, bir daha bırakmamak üzere söz verdiğimiz gibi seçimden seçime değil her zaman geleceğiz demiştik.

14 ve 28 Mayıs Genel seçimlerinde desteklerinden dolayı teşekkür ederek kazasız belasız bol bereketli kazançlar diledik. Kapı kapı Zonguldak." dedi.

Yorum Ekle